Beskydský šerpa

 

 

Bernard Beskydský šerpa

 

závod 4-členných týmů ve vynášce sudu piva na vrchol Lysé hory

 

 

Délka tratě a převýšení
9km a převýšení 950m

 

Místo
Ostravice - Beskydy
Start: fotbalové hřiště TJ Sokol Ostravice
Cíl: Lysá hora

Čas
10:30, 25.6.2016

Registrace

8:30 - 10:00, 25.6.2016

Startovné
400 Kč / tým- platba musí být provedena do 3 pracovních dnů od zaregistrování

Odměna
Odměna je připravena pro prvních 10 týmu

 

Toužíš prožít s kamarády neskutečné dobrodružství a zapít ho správně hořkým a vychlazeným pivem? Pak získej pro svůj tým místo v závodu Bernard Beskydský šerpa. Tvým úkolem bude společně se třemi kamarády dostat sud s pivem z Ostravice na Lysou horu na dřevěném šerpském nosiči. Nejrychlejší družstvo se může těšit na speciální pohár od skláře Zdeňka Kunce a každý jeho člen obdrží SUD PIVA. Odměnou pro dalších 9 týmu v pořadí na základě cílového času, bude nejen nepopsatelný pocit dosažení mimořádného úspěchu, ale k tomu také SUD PIVA, který tým obdrží. Každý účastník obdrží v cíli točené pivo Bernard - za odměnu k osvěžení a doplnění energie. Bernard Beskydský šerpa je výzvou pro pravé chlapy, kteří si dokáží sáhnout až na dno sil a dokázat zdánlivě nemožné. Opět se uskuteční v rámci extrémního závodu štafet - ČEZ Adrenalin Cup v sobotu 25. června 2016. Čtyřčlenné šerpské týmy odstartují po startu běžců přímo na hřišti v Ostravici. Účastníci budou muset s padesátilitrovým (65kg) sudem plným piva překonat na více než devíti kilometrech převýšení 950 metrů a jejich úkolem bude dopravit sud v limitu 3 hodin do cíle na nejvyšším beskydském vrcholu - Lysé hoře. Poražené tento speciální závod nezná, protože odvaha postavit se s kamarády na start a bojovat s těžkým nákladem a náročným terénem je nad jakýmkoliv sportovním výkonem. Stejně jako loni bude patronem Leopold Sulovský, který jako první Čech zdolal Mt. Everest a letos se sám závodu zúčastní spolu s dalšími přemožiteli této nejvyšší hory světa.

 

 

A jak se do závodu přihlásit? Stačí vyplnit registrační formulář závodu: http://adrenalincup.com/registrace-serpa/ a zaplatit startovné 400,-Kč za tým. Počet týmů je omezen na 50, tak neváhejte a přihlaste se. Po registraci je potřeba uhradit platbu do tří pracovních dnů na účet 2300582435/2010 . Startovné se nevrací.U prezentace v den závodu musí každý tým odevzdal vytisknuté a vyplněné prohlášení účastníků beskydského šerpy, jinak nebude do závodu zařazen.

 

Týmy, které se registrují po 50. týmu budou zařazeni mezi náhradníky. Prosíme tyto týmy, aby nám nezasílali žádné platby. Nejdříve potvrdíme jejich účast pokud někdo vypadne z první padesátky. Děkujeme za pochopení.

 

Registrace do závodu a platba jsou závazné! Pokud se tým nebude moci závodu zúčastnit, startovné propadne organizátorovi. Děkujeme za pochopení.

 

 

MAPA - BESKYDSKÝ ŠERPA


Kliknutím na mapku obrázek zvětšíte

Aktuality


Fotogalerie

fotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogalerie

SOCIÁLNÍ SÍTĚAKTUÁLNĚ V OSTRAVICI

DNES 22.02. -0.5°C
ZÍTRA 23.02. -6.2°C