Uklízeli jsme společně Lysou

Naplánovanému termínu akce Čistá Lysá hora opravdu počasí nepřálo a přístup byl ztížen popadanými stromy přes silnice. Přesto se do terénu s pytlemi vyrazilo, i když na několikrát.


V avizovaný termín v neděli dopoledne na TJ Sokol Ostravice se s pytlemi a rukavicemi rozhodlo vyrazit do terénu pouze několik odvážlivců. Déšť se sice postupně umoudřil, bahno a spadané polámané stromy a větve pohyb v přírodě značně znesnadňovaly. Uklizena byly části trasy, kde zůstalo několik připomínek značení závodu a ty části, které byly lépe dostupné alespoň pěšky či na kolech a elektrokolech.

Akce však pokračovala v pondělí, kdy počasí už lépe přálo procházkám do lesa. Organizátoři závodu pozvali své rodiny a známé z okolí  a společně se rozhodli strávit nějaký čas v přírodě a ještě nabýt dobrý pocit z vykonané prospěšné věci. Níže si můžete prohlédnout několik fotografií z úklidových akcí. Po dalším zkontrolování tras můžeme zkonstatovat, že Lysá hora je zase o něco čistší. Tyto pro přírodu prospěšné aktivity se nám zalíbily a rozhodli jsme se v nich pokračovat už v rámci naší nadcházející akce Cream Bike Čeladná a proto sledujte i tyto stránky cyklistického závodu www.bikeceladna.cz.

AktualityFotogalerie

fotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogalerie

SOCIÁLNÍ SÍTĚAKTUÁLNĚ V OSTRAVICI

DNES 17.01. 1.4°C
ZÍTRA 18.01. -0.3°C