ČEZ Adrenalin Cup - extrémní závod čtyřčlenných štafet, který se koná v nádherném okolí Lysé hory a začíná v obci Ostravice. Štafeta se skládá z běhu do vrchu, MTB - horského kola, kajaku a paraglidingu.

Diváci mohou vidět vrcholné výkony běžců a cyklistů při zdolávání Lysé hory, paraglidistů při sletu a přistávánív centru konání závodu - na fotbalovém hřišti v Ostravici a kajakářů, kteří při sjezdu řeky Ostravice mají závod zpestřen skokem z rampy a eskymáckým obratem. Závod takového formátu je v České republice ojedinělý a ve světě je pouze několik jemu podobných. Týmy si sáhnou až na samotné dno svých sil a teprve zjistí, jak na tom doopravdy fyzicky a psychicky jsou. Mimo hlavního závodu je samozřejmě připraven i doprovodný program pro děti i dospělé, plno soutěží o hodnotné ceny a večerní koncert. 

Místo konání:

 

Start a cíl – fotbalové hřiště v Ostravici 
Předávky – Lysá hora a vodní výpust pod hrází přehrady Šance

Registrace

 

Registrace kompletních týmů probíhá výhradně přes internetové stránky závodu – www.adrenalincup.com. Po řádném zaregistrování budou kapitánovi týmu odeslány formuláře "Prohlášení závodníka", které musí vyplnit každý člen týmu. Nekompletní týmy se mají možnost zkompletovat v "evidenci volných závodníků".

Časomíra

 

Měření času zajišťuje společnost Results.cz. Každý závodník obdrží na meetingu 24.6. obálku s chipem. Podle pokynů jej musí upevnit na dané místo těsně před svým startem. Bezprostředně po protnutí cílové čáry jej musí odevzdat pořadatelské hlídce. Při protnutí cíle závodníkem bez chipu, nemůže a nebude mu změřen výsledný čas a tým může být diskvalifikován systémem DNF.

Start v

 

10:00hod
- hromadný na fotbalovém hřišti - Ostravice
- vstup do startovního koridoru od 9:45hod

Cíl

 

cca 13:45hod - fotbalové hřiště - Ostravice, stejný jako start

Vyhlášení výsledků

 

18:00 před After Party - hřiště Ostravice

Ceny

 

Pro první štafetu v obou kategoriích je připravena křišťálová trofej od skláře Zdeňka Kunce
První 4 štafety v "M" kategorii a první 3 štafety v "Ž" kategorii obdrží hodnotné ceny od oficiálních partnerů závodu
První z každé disciplíny obou kategorií obdrží věcné ceny od partnerů závodu a křišťálovou trofej od skláře Zdeňka Kunce

Občerstvení

 

Občerstvení pro závodníky v rámci závodu zajišťuje pořadatel v podobě občerstvovacích stanic po trase a na předávkách. Celkem bude připraveno 5 občerstvovacích stanic. Na nich bude stále připraven energetický nápoj, sůl, banány a čokoláda. Cyklisté na vrcholu Lysé hory budou mít připraveny bidony naplněny energetickým nápojem. Vodu výhradně dodává Rajec.
Občerstvení pro závodníky po dojetí štafety do cíle zajišťuje cateringová společnost v oblasti startu a cíle po předložení "jídelní poukázky", kterou dostanete na pátečním meetingu.

Ubytování

 

Pořadatel nezajišťuje ubytování pro závodníky
Informace o možnostech ubytování jsou k dispozici v sekci UBYTOVÁNÍ

Parkování

 

Zaparkovat své nebo doprovodné vozidlo je možno na běžných parkovacích místech v Ostravici a okolí. Dále můžete využít parkoviště v rámci Vašeho ubytovacího zařízení.
K dispozici budou dále připraveny dvě odstavné parkovací plochy P1, P2 - u fotbalového hřiště v Ostravici (omezená kapacita).
Není dovoleno parkovat v prostorách TJ Sokol Ostravice, Lysé hory a přehrady Šance (vyjma povolení pro vozidlo dopravující kajakáře na start).
Závodníci a novináři (po akreditaci) budou mít možnost na základě zvláštního povolení zaparkovat jedním vozidlem u fotbalového hřiště v Ostravici a u hráze přehrady Šance.

HOW WILL IT LOOK IN THE AREA


Kliknutím na mapku obrázek zvětšíte

UpdatesGallery

fotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogaleriefotogalerie

SOCIAL NETWORKSAKTUÁLNĚ V OSTRAVICI

DNES 20.03. 4.8°C
ZÍTRA 21.03. 4.4°C